Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Véletlenszerűen elkezdek...

Véletlenszerűen elkezdek szédülni és hányingerem lesz. Mi lehet a bajom? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémám lenne hogy tegnap a buszon állva hirtelen elkezdtem szédülni, megfájdult a fejem, levert a víz, homályosan láttam, tompult a hallásom és hányingerem lett. Egy 5-10 perc múlva mikor leszálltam a buszról elmúlt. Eddig is történt velem ilyen, de csak pár másodpercig tartott és csak megszédültem és homályosan láttam és ez csak hirtelen helyzetváltáskor történt mep, pl. amikor felálltam egy székről.

2018. aug. 10. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A vércukrod rendben van?
2018. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat mérted?
2018. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem hozzáírni hogy a kezemen lévő aktivitásmérő óra 49-55 közötti pulzust mért az eset alatt.
2018. aug. 10. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Leeshetett a vérnyomásod, legyen nálad mindig egy palack víz, hogy ilyenkor tudjál inni egy jó adagot és persze le kell ülni ha rádjön a rosszullét.
2018. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg van, tombol a nyár. Mindig legyen nálad egy palack víz, és cukorka. A buszon ilyenkor szerintem az emberek nagy többsége szédül, bezsúfolódik a sok izzadt ember, akik elszívják a levegőt, éshát tudjuk, hogy a magyar buszokon nem igazán van szellőztetés és légkondi.
2018. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen volt nálam víz és ittam is. Köszönöm a segítséget, valamilyen szintem megnyugtattatok. :)
2018. aug. 10. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!