Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Kb egy hete nem nagyon tudok enni par falatot de az igen keves hiaba ehes vagyok se etvagyam semmi. Es elegge levagyok gyengulve faradt kimerult hulla vagyok, de igy se birok enni ugy ahogy kene. Nincs valami otlet vagy van valaki igy?

aug. 10. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Nekem van egy jó ötletem. Fordulj orvoshoz! Sürgősen!

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 10. 12:08 Privát üzenet

Nálam is így van, de nálam a melegtől, rendszeresen.

De ez nem jelenti azt, hogy nálad is így van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 10. 12:23 Privát üzenet

Van bármi más panaszod?

Folyadékot mennyit viszel be?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 10. 12:40 Privát üzenet
Gyümölcsturmixok (banánnal, zabbal), levesek, krémlevesek...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 10. 12:42 Privát üzenet
SimkoL nevű felhasználó válasza:

Hasonló problémám van már hónapok óta. Sajna lement 15 kg is mire orvoshoz mentem. Vérvétel, hasi ultrahang, gyomortűkrözés (rosszabb esetben). B vitamin, Laevolac... Egyél sokszor, még ha keveset is gyümölcsöt, igyál sok folyadékot - én ásványvizet szoktam -.

DE MINDENKÉPPEN ORVOSHOZ KELL FORDULNI HA SOKÁIG FENNÁLL !!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 10. 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vett már valaki a pennyben most kapható edények közül? Érdemes szerintetek, vagy jobb a kerámia edény. Ahogy nézem, kb. hasonló áron van az is.
A boltban kapható füstölt lazacot meg kell evés előtt főzni/sütni, vagy már ehető úgy, ahogy van?
Pácolt csirkemellet le lehet fagyasztani úgy, ahogy van olajostul, hagymástól vagy szedjem ki a pácból és inkább úgy?
3 es fel honapos roti kutyammal semmi nem volt hirtelen gyenge lett, nem eszik ossze van esve hanyt. Le van gyengulve. Mi baja lehet ahogy felalitjuk lefekszik nem is iszik....
Az osztálytársaim azért csúfolnak, mert rosszul iszok üvegből (szerintük teljesen bekapom a palackot vagy mi. Tudom nagyon szánalmas, de hogyan kell normálisan inni üvegből?...
Úr isten, nem lesz bajom? Ahogy ettem a turista szalámit, lenyeltem azt a műanyag valamit ami körbe van rajta.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!