Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 30 kilót fogytam. Hogy fogadja...

30 kilót fogytam. Hogy fogadjam el a testem?

Figyelt kérdés

Lóg a mellem, emellett tele vagyok striával szinte mindenhol. Hogy tudnám ezt elfogadni? Mást is ennyire megviselt?

A mellműtét még oké, arra lesz pénzem, de a striákkal nagyon zavarnak. Úgy szőnek körbe, mint a pókhálók, nem merek felvenni rövidnadrágot (nyilván nem olyat, amin látszódik a fenékvonalam)

Ti hogy küzdöttetek meg ezzel?



2018. aug. 14. 21:28
 1/4 anonim válasza:
82%
Tudom,hogy könnyen beszelek,de fogadd el magad. Nem a kinézeted miatt szeretnék a barátaid,caaladtagjaid. Nem Tudom,hogy van e élettársad, de ha nincs,akkor ő sem azért fog beleszeretni majd mert ahogy kinézel hanem azért ami te vagy. Vállald fel magad. Nekem is vannak ilyenjeim,de nem tudok vele mit kezdeni. El kell fogadnom.
2018. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mit tanácsolhatnék. A kövér csajok jobbak. Nekem a barátnőm meg volt ereszkedve, aztán mikor elkezdtünk járni, visszahízott. Eleinte jó volt, hogy feszesebb a bőre, de mostanra már túldagadta magát. Szeretném, ha lefogyna, de még inkább, hogy találjak egy olyan nőt, akinek számomra ideális teste van.

26/F

2018. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig arra szoktam gondolni, hogy nálam sokkal otrombább nők is levetkőznek nyáron, mégse eszi meg őket senki. Rajtam is most nyáron volt először rövid naci.
2018. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Légy nagyon büszke magadra a kitartásodért, amit elértél! Én az vagyok, pedig nekem is csúnya amellem, a bőröm, de ruhában nem látszik, és naponta gyűjtöm be a rengeteg bókot, elismerést. De a legfontosabb, hogy már elfogadtam magam, és a férjem is nagyon büszeke rám, sőt a családom is, mindenki tanácsot kér.
2018. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!