Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok rostot eszem, sokat...

Sok rostot eszem, sokat iszom, megsem megy a nagy dolo. Regebben felkeltem es mar jott is, teljesen kiurultem role. Most van amikor van de akk sem urulok teljesen es van amikor nincs is. Miert valtozott meg, ha az en taplalkozasom nem?

Figyelt kérdés

Tegnapi menum:

Reggeli: 1pohar sutotokle 1pohar szilvale korpas zsenle benne zoldsegek

Ebed: grill zoldsegek rizzsel ,keves kukoricas babos paradicsomos salataval

Vacsora: grill zoldsegek ,rizs,krumpli,kinoa

Egy masik napi menum:

Reggeli : zabkása szilvaval

Ebed: teljes kiorlesu paradicsomos teszta

Vacsora: salata barna kenyerrel

Napi 2-3l iszom



2018. aug. 28. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pl. mert öregszel, így lassul az anyagcseréd. Vagy mert kevesebbet mozogsz, mint régebben.
2018. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h lassulnia kene mar az anyagcseremnek
2018. aug. 28. 08:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem eszel leveseket, főzeléket, gyümölcsöket. Tízóraira és uzsonnára egyél gyümölcsöt, kivi nagyon jó székletlazító és az érett nyári gyümölcsök is. Esténként egyél meg egy natur joghurtot, az is hatásos lehet és reggel éhgyomorra igyál meg egy nagy bögre meleg vizet.
2018. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"egy nagy bögre meleg vizet"


Szerintem tea vagy kávé formában is tökéletes. ;-)

2018. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, úgy is, de van aki nem szereti sem a teát, sem a kávét, ilyenkor jó egy pohár forró víz is.
2018. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen annyit tudományoskodni? WC-re akkor kell menni, ha inger van, nem amikor ütött az óra.
2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És?


Nem kell percre pontosan szarni menni... ha így rágörcsölsz, persze hogy nem fog sikerülni.


És akkor mivan, ha 2 nap kimarad, vagy munkahelyen jön rád?

Én is kakáltam már a melóhelyen, mert akkor ért az inger, kb. két perc volt mindennel együtt.

2018. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem minden munkahely olyan, hogy amikor jön az inger, máris lehet menni. Meg egyébként is: régebben máshogy működött a szervezete, mint mostanában, és kíváncsi az okára. Nincs ebben semmi furcsa.
2018. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aha, szóval mivel a melóhelyen nem lehet elmenni (ami hülyeség, meg amúgy is vissza lehet tartani órákat is), akkor "előre" elmegyünk adott esetben üres vastagbéllel reggelente, aztán panaszkodunk, mert nem sikerül.
2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem, nem ures .
2018. aug. 30. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!