Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen étvágygerjesztővel...

Milyen étvágygerjesztővel növelhetem még az étvágyam?

Figyelt kérdés

Sajnos valószinüleg a stressz miatt nagyon lefogytam,több kivizsgáláson voltam,semmit nem találtak.

Béres cseppet szedek kb két hete napi 2x20 cseppet c vitaminnal de egyáltalán nincs jobb étvágyam.

Sőt semmi nem változott,jó lenne ha tudnék enni mert alig van energiám viszont étvágyam tényleg nincs.Ha eszem is elég kis adagot tudok megenni.

Minden segitséget szivesen fogadok!


2018. szept. 1. 17:11
 1/1 anonim válasza:
Szia!Nagyon jó termèszetes étvágygerjesztő a dió,illetve Cayenne-borsot, a mustárt, a gyömbért, a kakukkfüvet,bormsentát is ajánlják étvágytalanság ellen.Ha minden nap ugyanakkor eszel,egy idő után beindulnak az emèsztőenzimek az étkezés szokott időpontjában,és megjön az étvágy.A vitaminokat szedjed pedig,a béres csepp is jó.Ha nem eszel,legalább ne legyen vitaminhiányod.:)
2018. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!