Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez magas vérnyomás? Meglepődtem.

Ez magas vérnyomás? Meglepődtem.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt voltam a háziorvosnál mert megvagyok fázva. Megmérte a vérnyomásomat is, ami 120/80 volt. Azt mondta, hogy hááááát, ez nem alacsony....

Itthon is mérem néha, soha feljebb nem megy, csak alacsonyabb szokott lenni.

Ez tényleg magasnak számít? 40 éves nő vagyok, nem vagyok elhízott, nem dohányzom, nem iszom. / A dokit nem is kérdeztem már meg, Ő sem fűzött hozzá semmi többet./


2018. szept. 5. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó.
2018. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta hogy ez nem alacsony, az nem azt jelenti hogy magas.
2018. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A dokinak igaza volt, tényleg nem alacsony. Pont jó. Úgy is mondhatjuk, ideális érték.
2018. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy magas, a legjobb. Persze ha alacsonyabb szokott lenni, akkor a betegségtől is lehet kissé magasabb, de ez az ideális vérnyomás. Lehet te mondtad neki, hogy alacsony szokott lenni és arra mondta ő, hogy ez nem alacsony.
2018. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa hangsúllyal mondta. Én azt vettem le, mintha magasnak találná. De köszönöm.
2018. szept. 5. 14:13
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez egyáltalán nem magas. Ha az lenne, mondta volna. Nem ideális ez a mérési eredmény egyébként, viszont jó.
2018. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok abban érdekeltek, hogy mindenkinek, aki csak hozzájuk fordul, gyógyszert adjanak el.
2019. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!