Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem teteje?

Mitől fájhat a fejem teteje?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Tegnap vettem észre este, hogy fáj a fejem teteje. Nem vettem komolyan. Máma délután szintén fájt. Úgy fáj, mintha beütöttem a fejem, de nem ütöttem be sehova. Vagyis nem tudok róla, vagy elfelejtettem. Vérnyomást nem mértem, mert fóbiám van attól. Neurológiára járok minden fél évben, és minden rendben hála Istennek (le kell kopognom). Mitől lehet ez? Túlságosan besz@ri vagyok, mindenből csinálok nagy problémát. Igaz, az utóbbi időkben sokat bánkódom, sajnáltatom magam, miért vagyok ilyen szerencsétlen. Bevettem MAGNEBE 6-ot 16:00 kor, és már megint érzem, hogy fáj a fejem teteje. Talán túlságosan hypochonder lennék? Igazán nyugodtan ülök és fáj akkor is a fejem teteje. Félek nagyon.



Nektek is fájt a fejetek teteje? Mit tettetek? Kicsit depressziós vagyok, de nem tudom mitől lehet ez :/ semmi sem jön össze, semmi :/ igazán mintha szerencsétlen lennék. A piros karkötőt is elvesztettem.



Mik a véleményetek?


Köszönöm a válaszokat.


2018. szept. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolya. Egy tapasztalt csontkovács megoldja.
2018. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármitől fájhat, ezt így nem lehet megmondani. Azt viszont igen, hogy a világon semmi köze a fájdalomnak se ahhoz, hogy honnan származol, se a piros karkötőhöz...
2018. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18:10: Az igazat megmondva, néha nem tud roppanni a nyakcsigolyám, annyira le van blokkolva, és érzem, hogy be van szorulva. De nem foglalkozom soha ezzel, és néha iszonyatosan fáj, de akkor a fejem teteje nem szokik fájni.
2018. szept. 18. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet valaki áll rajta. Ezt nem látni, mert felfele nincs szemünk.
2018. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetnek lelki eredetű okai is, de a háziorvosoddal mindenkép konzultálnod kell. Nem kell félni.


Mi az a piros karkötő?

2018. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!