Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Wörishofener Nervenpflege...

Wörishofener Nervenpflege nyugtató tablettát meddig lehet szedni?

Figyelt kérdés

A háziorvosom azt mondta, hogy erre nem lehet rászokni, de a papíron az áll, hogy kúraszerűen alkalmazva 2-3 héten át ajánlott csak szedni. Életemben nem szedtem még nyugtatót, fogalmam sincs az egészről.


Nekem már a napi egy szem is hatalmas megváltást hozott (el nem tudom képzelni, hogy milyen hatása lehet az ajánlott napi kilencnek), de nem szeretném, ha függőség alakulna ki.


Teáknál szokták azt mondani, hogy ameddig a kúra tartott, annyit időt kell kihagyni.


Van valakinek tapasztalata?


2018. szept. 30. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért írja, hogy 2-3 hétig szedhető, mert ha annyi idő alatt nem múlik el a probléma, akkor komolyabb ok állhat a háttérben, ami orvosi kezelést igényelhet. Ha tovább szeded, sem lesz semmi bajod tőle.
2018. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, az orvos is azzal kezdte, hogy mitől vagyok ideges. De a kiváltó ok (ápolnom kell két családtagomat) nem fog megszűnni.


Még egy hétig szedem, utána szünetelek, amíg bírom.

2018. szept. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!