Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz közérzet, torokfájás,...

Rossz közérzet, torokfájás, holnap meg nyelvvizsga. Valami gyors segítség, hogy kicsit jobban legyek?

Figyelt kérdés

Hétfőtől kezdve levert voltam, éreztem, hogy valami nem stimmel. Kicsit fàjt a torkom, reggel meg este de elhanyagolható volt. Ma reggelre viszont jobban fáj, nagyon rossz a közérzetem. Nemsokára indulnom kell dolgozni, esélytelen lesz ma pihennem, mert este még tanulni is szeretnék kicsit. Holnap nyelvvizsgázom, amire rengeteget készültem, de alig tudok figyelni valamire jelenleg. Csak azt érzem, hogy aludni tudnék, nem nyelvvizsgázni. :( Valakinek valami gyors segìtség, hogy holnapra jobban legyek? Nagyon fontos lenne. Orvoshoz sem tudok menni, mert délelőtt rendel. Nagyon el vagyok keseredve.

N


2018. okt. 5. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad tanulás helyett.
2018. okt. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aludj egy jo nagyot.
2018. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van és többet érne egy nagy alvás mint mehnyugtatásképpen ülni a könyvek felett.
2018. okt. 5. 12:48
 4/10 A kérdező kommentje:

*megnyugtatásképpen


írni se tudok már. szörnyű ez a nap

2018. okt. 5. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok C vitamin és rágcsálj gyömbért. Ha reggel nagyon szarul lennél, inkább halaszd el a vizsgát, orvosi igazolással lehet eltolni az időpontot.
2018. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olvastam, de talán csak a következő vizsgaidőpontra lehet eltolni a vizsgát, ami februárban lesz. Az meg nagyon sokára van, meg kéne a diplomához nekem úgyhogy fontos lenne.

Köszönöm a tanácsot!! Iszom a teát, ettem gyümölcsöt, szedek C vitamint aztán reménykedek hogy holnap délelőtt még kibírom,majd kibetegeskedem magam.

2018. okt. 5. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom betegen nem lehet jol tanulni es vegkepp nem vizsgazni nem tudsz koncentralni es sajna egy nap keves ahoz hogy meggyogyulj. Ugyhogy sok vitamin legfokeppen c- vitamin es sok mezes citromos tea. Esetleg javaslom meg az ACC-t illetve NeoCitrant..
2018. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Éppen a citromos teát iszom. :) Torkom nagyon fáj, igazad van hogy egy nap alatt nem lehet meggyógyulni sajnos.
2018. okt. 5. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál vizsgázni?Ha igen,remélem sikerült!Írod,hogy nagyon fáj a torkod.Megvannak a manduláid?Ha nem voltál még,menj el a gégészetre minél előbb.Így ősztöl-tavaszig nekem is állandó garatproblémáim vannak,sokat fáj,mindig piros,mindentől begyullad.Kéthavonta megyek gégészetre.Sokszor vizsgálták,tükrözték,ecsetelték és rendszeresen gargalizálok sós vízzel,kamillával,mégsem javul.Mutatok néhány képet,nekem általában ilyen a torkom:

[link]

[link]

[link]

Mutass képet te is a torkodról.

2018. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom régi kérdés, de én ugyanígy jártam mint te...mintha én írtam volna....:D nekem is dolgoznom kellett és igen utolsó este én is úgy voltam, hogy végem van ráadásul még órám is volt, aztán hazamentem lefeküdtem neocitrán fogtam a könyvet és próbáltam tanulni de nem ment szóval inkább aludtam. A vizsgát aspirinnel csináltam végig, de hát nem voltam tele energiával az biztos. Lehet tényleg a stressz váltotta ki nálam is. Neked hogy sikerült a vizsga?
2019. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!