Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy ha a szúnyogcsípéseteket megvakarjátok akkor jobb lesz és kevésbe fog viszketni. Ez miért lehet? Máshova nem tudtam írni ezt a kérdést.

Figyelt kérdés
Vagy akár bármilyen csípésnél, vagy hímlőnél.
2010. jún. 24. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtom... Nekem csak egyre jobban viszket ha vakarom.
2010. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha megvakarod akkor jobban viszket...
2010. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez egy ösztön: ami viszket azt megvakarod. Persze rossz lesz utána, mivel az anyagot amit a szúnyog belédnyom éppen ezzel "masszírozod" be jó mélyre, hogy aztán méginkább viszkessen.
2010. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen ha kivakarod a csípéseket,ha kivakarod a bárányhimlő kiütésedet enyhül a viszketés.De utána ne csodálkozz ha tele lesz a tested a kiütések nyomaival,mert egy életre megmarad a bőrödön..nem tudom,hogy a szúnyogcsípés megmarad örök életre a nyoma ha kivakarod,de a himlők esetében 100%..

Nem beszélve arról,hogy elég csúnya egy himlőhelyes arc vagy test...

2010. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig vakarom az ilyeneket, mert nem bírom ki, aztán tele leszek sebekkel, ami rettentő jól mutat rajtam :)
2010. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kössz a válazokat :D

Nem nagyon szoktam vakarni inkább dörzsölni csak az ujjammal mert nem bírom ki, hogy ne nyúljak hozzá.

Kur.va szúnyogok :@

2010. jún. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!