Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lesz hasmenésem ismeretl...

Miért lesz hasmenésem ismeretlen helyen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 12. Osztályban lett egy olyan "betegségem" hogy ha stresszeltem vagy éppen olyan helyen voltam ami távol van az otthonomtól, vagy ismeretlen akkor rámjött a hasmenés. De nem olyan amit vissza lehet tartani. Itthon sosem jön rám, sőt van olyan hogy székrekedésem van. Ezért ugy gondolom hogy olyan ez a helyzet mintha az otthonomat valami biztonságos helynek gondolnám vagy nem is tudom hogyan fejtsem ki ezt. Dokinál már voltam, pszichologusnál is de semmit sem tudtak mondani erre. Tudnátok segíteni?

2018. okt. 24. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Idegen helyen szorongsz, attól van a hasmenés is, ami tipikus szorongásos tünet.
2018. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"pszichologusnál is de semmit sem tudtak mondani erre"


Hát pedig a szorongást ő tudná oldani elvileg... Ha konkrétan erre nem is tudott mit mondani, másra azért mondott valamit? Szóval akkor járni fogsz hozzá rendszeresen?

2018. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, elég vacak :/

Szinte már mindig ideges vagyok ha valahová menni kell.

2019. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!