Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente fáj a fejem, de...

Reggelente fáj a fejem, de csak ha későn kelek. Miért?

Figyelt kérdés
Hétköznap 6 óra körül kelek, ilyenkor nem szokott fájni a fejem, de ha hétvégén 2-3 órával tovább alszok akkor már fáj. Lehet azért mert reggelente fix időpontban iszok a kávét, és ha később kelek akkor nincs meg a koffeinadag a szokásos időpontban?
2018. nov. 3. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy a kávé miatt van. Nálam is ez szokott lenni...
2018. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
69%
Túlalvás?
2018. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kávéhoz. Én nem kávézom és mégis fáj a fejem ha túlpihenem van. Sajnos van ilyen, a túl sok alvás sem egészséges mert megborít mindent.
2018. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
Az is okozhat ilyesmit, ha a megszokottól eltérő időben alszol. Egy időben nekem rendszeres volt vasárnaponta a fejfájás, mert olyankor aludtam, amikor amúgy hétköznap dolgoztam.
2018. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 - vagyok


Próbáld ki egyszer hogy egy reggel ne igyál kávét. Ha akkor is megfájdul a fejed akkor azért van - ilyen egyszerű...

2018. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs nagy különbség a hétvégi/hétköznapi lefekvés között, inkább reggel. Ha felkelek véletlen korán akkor jól vagyok de ha visszaalszok és felkelek később akkor lesz fejfájás. :/
2018. nov. 3. 18:59
 7/7 TR75 ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak a pihenőnapokon jelentkezik, amikor többet alszol, akkor ez túlalvás. Létező dolog, persze, nem mindenkire jellemző.
2018. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!