Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végbél környéki diszkomfort...

Végbél környéki diszkomfort érzés?

Figyelt kérdés

Mitől lehet? Szombat este jelentkezett hirtelen. Viszont csak akkor van, ha sétálok, ülésnél elmúlik. Azóta szerintem enyhült. Ma pl. 1x jelentkezett, akkor is elmúlt magától (elsőnek csak üléskor múlt el, vagy ha odanyúltam). Ahhoz hasonló, mint mikor beizzad odalent, vagy az ember nem jól törli meg. Olyan viszkető féle diszkomfort érzés.


Rendszeresen tisztálkodom, kezet mosok stb. Étkezésem megváltozott. Vidéken voltam szüleimnél 3 hetet, ettem én mindig, mindenből. Ment is a hasam pár napig. Hétfő óta újra itthon vagyok, újra normálisan eszem, a székletem is kezd a normálishoz hasonlítani. Kb. 2-3 napja néha rámtör egy kis hányinger. Bár ezt, meg a rosszabb közérzetet betudtam annak, hogy valószínűleg elkaptam a barátnőmtől a betegséget, mert a torkom is kezd fájni. Ma nem tapasztaltam hányingert. Étvágyam rendben van.



2018. nov. 7. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hála Istennek! Akkor meggyógyultál.
2018. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!