Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet agyrázkódásom?

Lehet agyrázkódásom?

Figyelt kérdés
Kb. tegnap reggel megcsúsztam és beütöttem a fejem a konyhapultba. Apukám látta is, fel is segített. Picit vérzett az orrom, szédültem pár percig, apukám lejegelte ahol bevertem és aztán minden rendben volt egészen ma reggelig. Mikor felkeltem szédültem, nagyon fáj a fejem most is, 4x hánytam, 10 percenként elkezd vérezni az orrom, indokolatlanul fáradt vagyok és kicsit nehezen emlékszem vissza arra, ami az esésem előtt történt. Szerintetek agyrázkódásom van? Lehet ebből valami komoly baj? 25/L

2018. nov. 11. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nagyon komolyak a tüneteid! ha csak szédülés lenne, akkor is pár nap pihenés segítene, de a hányás és az orrvérzés nagyon komoly dolog. Nem akarlak megijeszteni, de azonnal hívj mentőt! Lehet vérömleny az agyadban, agyad megduzzadhatott, plusz agyrázkódás.
2018. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót szeretném megerősíteni, ez nagyon komoly dolog, menj el a sürgősségire!! Koponya CT-t kell csinálni.
2018. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mentő/ügyelet/kórház. Nagyon nagyon gyorsan mert igen ez komoly bajra utal.
2018. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jelenleg kórházban vagyok. Valószínűleg egy darabig még itt is leszek. Az orvosok azt mondták belehalattam volna, szerencsére a szüleim még időben észbe kaptak és behoztak, mert nem sokkal azután, hogy kiírtam a kérdést összestem, amire egyáltalán nem emlékszem. Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat és az aggodalmat!
2018. nov. 11. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Első voltam. Jobbulást! Azért jó, hogy kiírtad a kérdést, hátha más, aki hasonló helyzetben van és rákeres szintén orvoshoz fordul.
2018. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit mondtak az orvosok, mi a baj?
2018. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást! :)
2018. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat. Az orvos azt mondta súlyos agyrázkódásom van, két hétig bent tartanak, utána még nem edzhetek, sokat kell pihennem. Azt mondták lehetőleg maradjak a szüleimnél, hogy felügyelet alatt legyek. Nagyon furcsa nekem, hogy ilyen ez ilyen súlyos, mert mikor elestem, nem tűnt ilyen komolynak, bár lehet, hogy csak nem emlékszem teljesen tisztán.
2018. nov. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!