Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Mit tegyek, ha folyamatosan folyik az orrom a hidegtől?

Figyelt kérdés
Évek óta ez van, pedig évek óta nem voltam még náthás se. És mivel sok időt töltök a szabadban télen, elég idegesítő, hogy ötpercenként meg kell törölni az orrom, hogy ne csöppenjen el. Ha meleg helyen vagyok (legyen az busz, vagy hősugárzóval fűtött kerthelyiség, akkor semmi bajom. Nem vagyok allergiás se.
2018. nov. 30. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Fújd ki.
2018. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fújd ki :D tényleg semmit nem tudsz csinálni vele . Nekem állandóan folyik amint kierek melegből a hidegbe,és amint beerek a hidegből melegbe . Ha 5x szaladok ki cigizni 10x fújom az orrom.

Ez van

2018. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hittem ez mindenkinek ilyen.. nekem még durvább is, esténként ha ki 'merek' menni pisilni, ugye kimegyek a hidegre, szóval mire visszaérek, vagy hússzor tüsszentek és egy ideig még ez is megy, az ágyban is, és folyton fújnom kell. mondjuk még nyáron is néha, ha csak hidegebb a takarón kívül mikor kimegyek. ez van..
2018. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teafaolajjal ecseteld belülről az orrod, lábad tartsd melegen.
2018. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!