Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 éve át lett szúrva a fülem,...

2 éve át lett szúrva a fülem, a fenti porcnál. Azóta csak hízok és hízok. Lehet a kettő között összefüggés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
a bunkó marhának itt az első sorban igaza van, nem kifogásokat kéne keresni, hanem életmódot váltani....és rászánni az időt egy orvosi kivizsgálásra, hátha hormongondod van....
2010. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltam hormon vizsgálaton semmit nem találtak semmit.Az evésről meg annyit hogy kórházba kerültem mert keveset eszek és rosszul lettem.Normális válaszokat kérnék.
2010. jún. 27. 00:26
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés.
2010. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akupunktőrt kérdezz meg, velem is így van.
2010. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

keveset eszel? ácsi....


hány éves vagy? lány, ugye? magasságod? testtömeged? fogamzásgátlót szedsz? mi egy átlagos napi étrended? sportolsz_?

2010. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlóval vigyázz, míg élek hírdetem, hogy ne szedjen senki, én majdnem belehaltam (rög, aztán elhízás)!! Még alacsony hormontartalmút sem!!
2010. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.160 cm 89 kg .Szedtem fogamzásgátlót,emlékszem hogy a fülbevaló utáni naptól szedtem.1 hónap után abba hagytam,mer 20 kg felment.Azóta a menstruációm kb 4 hónapig nincs aztán 2 hónapig van.Visszamentem az orvoshoz azt mondta hogy nem tud mit csinálni.Lehet hogy ettől van?De ez már 2 éve volt,azóta hízok.Voltam hormonvizsgálaton,de elvileg semmit nem találtak.Nagyon keveset eszem.Szinte csak délbe pl krumpli meg egy szelet hús.Úszni járok,hetente 2 szer futni.
2010. jún. 27. 00:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a fogamzásgátlós, én 4 hónapig szedtem, és bizonyítottan életveszélybe (kórház) kerültem tőle. 10 kg súlyfeleslegem maradt. Az is a fogamzásgátlótól (orvos mondta).
2010. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi bajod lett tőle?Vagy mi történt?
2010. jún. 27. 01:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem írom le, mert nem akarlak megijeszteni, és feleslegesen diagnosztizálni. Az nem az én tisztem. Kérdezz meg egy háziorvost, az a biztos.
2010. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!