Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17éves lány vagyok, a következ...

17éves lány vagyok, a következő tünetek, állandó fejfájás, esténként fülzúgás, álmosság, levertség, mire utalnak?

Figyelt kérdés
Szemüveges is vagyok és erősebb lencsére van már szükségem.Lehetséges,hogy a tünetek emiatt alakultak ki?
2008. nov. 6. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak találgatni tudunk. Nem lehet, hogy kissé túl vagy terhelve, sok az iskolai és az iskolán kívüli tevékenységed? Talán erre utalhat. Vagy ha valami nincs esetleg rendben körülötted, családi, baráti dolog vagy hasonló.

Amúgy gyanakodhatsz a szemüvegre is, de nem utal rá minden általad észlelt tünet.

Remélem hamar elmúlik mindez és kiegyensúlyozottá tudsz válni.

2008. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipikus tünetek a stresszre. Leküzdeni már nehezebb dolog....
2008. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Házi orvos surgosén vizsgáljon ki beszelgess vitaminok alvas mozgas a szabadban!
2008. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fejfájás max. attól lehet, hogy túl erős a szemüveg. (Én is szemüveges vagyok jó pár éve...) Az álmosság, levertség lehet fronthatástól kezdve túlterheltségen át vitaminhiányig minden. A fülzúgást okozhatja vérnyomás-probléma, túl hangos környezetben tartózkodás, de lehet magának a fejfájásnak is kísérőtünete erős stressz esetén.

Összességében én azt tanácsolnám, hogy próbálj nyugodtabban élni, többet pihenni, egészségesebben étkezni, és többet mozogni! Tudom, ezek általános érvényű dolgok, mégis nagyon hatásosak! :)

2008. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. nov. 7. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt (fülzúgás 3 lehetésges oka):

[link]

2010. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!