Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik azok a dudorok a torok...

Mik azok a dudorok a torok hátsó felén?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom már évek óta ott vannak nekem. Utánaolvastam az interneten, mások is panaszkodtak erre. Külföldi oldalon valami fertőzés gyanút írtak, bár nagyon nem értek angolul


Egyébként kb. így néz ki


[link]


Azok a dudorok, amik hátul vannak a torkon.


Üdv.

25F


2019. jan. 13. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hólyagok. Szerintem is fertőzés. Lehet állandóan bepukkasztod a torkod valamivel. Amúgy nekem is van. Mindig is ott volt valószínűleg.
2019. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát most meg vagyok fázva, és valami nagyon durva azon felül hogy tűz vörös, tele van ilyen duzzanatokkal, vagy nem tudom hogyan fogalmazzak. Nem is tettem fel róla képet, mert elég csúnya látvány.


De azok a dudorok egyébként mindig ott vannak, már régóta foglalkoztak a kérdés, hogy mi a fene lehet. Mintha most megnagyobbodtak volna, vagy nem tudom.


Mert rákerestem a neten, és a google a "normal throat" kifejezésre olyan torkot adott ki, amelynek felülete teljesen sima, és semmilyen kitüremkedés nincs rajta.


De nem is a megfázásom a lényeg, azt kikúrálom, csak tényleg, azok dudorok folyamatosan megvannak, és most újra el kezdett foglalkoztatni.


üdv

2019. jan. 13. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyulladásnak néz ki. A képen a mandula is nagyon gennyes, gondolom, attól van begyulladva az egész, neked a mandulád rendben van? Fájni nem szokott? Lehet, hogy valami krónikus dolog, nem értek hozzá. Nézesd meg dokival.
2019. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben vannak a manduláim. Nem szoktam megfázni, már jövök is ki belőle. Normális színe van a torkomnak mindig.


Csak arra voltam kíváncsi, másnak is vannak-e olyan dudorai vagy mi a fenék :DD

2019. jan. 13. 18:51
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Ezt a mandulát már orvoshoz kéne vinni.
2019. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek nem az én manduláim! :D De jogos, lehet az illetőnek orvost kéne látogatnia :D
2019. jan. 13. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Időközönként nekem is ilyen sajnos. A mandula olyan mint egy szivacs, valakijé jobban lyukacsos, és akkor az ott felhalmozódó baktériumok a kajával együttvéve belerakódnak. Elég undorító sajnos.

https://www.youtube.com/watch?v=vpNPe5lju_Q

2019. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!