Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félrenyelhettem?

Félrenyelhettem?

Figyelt kérdés

Ettem ilyen savanyú cukros gumicukrot, és egy pici szétrágott darabka mintha nem ment volna le rendesen a torkomon, és így elkezdett kaparni is, az lehet hogy a savanyú cukorpor miatt. Viszont ilyen gombócérzés van a torkomban, meg kicsit köhögési ingerem. Az okozhat valami bajt, hogy azt a cukorport mondjuk kicsit belélegeztem a légcsőbe? Annyira félek az ilyen kis jelentéktelen dolgoktól, amik nagy gondokat okozhatnak.

Ittam egy csomó vizet, de még mindig érzem.


2019. jan. 21. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Lehet hogy belélegezted, de akkor se lesz bajod. Holnapra elmúlik.
2019. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy az amit az első irt. Vagy pedig pszichèsen érzed ugyanis te magad írtad,hogy félsz az ilyen kis dolgoktól. Ezért az ilyen érzéseket saját magunk is generálhatjuk.
2019. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!