Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beteg leszek vagy mi bajom van?

Beteg leszek vagy mi bajom van?

Figyelt kérdés

Ezen a héten megfigyeltem, hogy úgy nem vagyok jól. Pedig semmi nem változott.

10 óra körül fekszem le aludni, megvan a napi 8 óra alvás, de mégsem úgy kelek fel, hogy jól kialudtam magam, hanem, hogy ne már, megint ki kell kelnem. Délután 3-4 óra fele meg már úgy érzem, mintha este 9-10 lenne, elfáradok, elálmosodom, pedig semmi megerőltetőt nem csinálok. Tegnap leültem tanulni délután, de semmi nem lett belőle, egyszerűen olyan fáradtnak éreztem magam, hogy csak bámultam a könyvet. Eddig nem voltak tanulási problémáim, de most az agyam sem fog. Nem bírok koncentrálni.

Éjszaka alszom, de nem olyan mélyen, az elalvás sem 5 perc... Majdnem mindig jár valami a fejemben, ami ellen igyekszem tenni, de eddig nem sikerült.

Reggel felkelek, olyan gyengének, erőtlennek érzem magam, nincs kedvem semmihez.

Azt kívánom, bárcsak lenne egy hét vagy pár nap, amikor azt csinálok, amit akarok, nem kell mennem sehová, addig alszom, ameddig akarok és nincs semmi betervezett feladatom. Ilyen legközelebb a nyári szünetben lesz, ahogy elnézem.

Most apukámnál vagyok, lehetséges, hogy azért nem tudok olyan jól aludni, mert itt nincs ágy, csak matrac és a földön alszom? Nem hinném, hogy ez lenne a probléma, de lehet.

Olyan ez a gyengeség, fáradtság meg kedvtelenségmintha beteg lennék, csak nem fáj semmim. Mondjuk tegnap fájt a fejem is este.

16l


2019. febr. 8. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kimerültséget érzel.

Sok minden jár a fejedben,ahogy mondod sokat ia gondolkozol, ezek miatt még álmodban sem tudsz rendesen aludni ezért nem érzed magad kipihentnek. Jön a hétvége,probálj meg egy kicsit kikapcsolni. Csak magaddal törödj,pihenj sokat! :)

2019. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!