Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van más kezelési mód gerincfer...

Van más kezelési mód gerincferdülésre?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 175 cm, jól oszlik el rajtam a súly. Az az igazság, hogy hanyag tartásom van, ami roppant mód zavar, illetve az egyik vállam lentebb van mint a másik, és a védőnő is küld ortopédiára. Ugyanakkor tudom jól, hogy gyógytesire küldene, amiben nem látok semmi értelmét (kicsiként jártam és nem segített semmit) így a kozepsuli végén tényleg nem fér bele semmilyen edzés.. Nemhogy gyógytesi (minden nap fakt, 0 szabadidő)

Van valami alternatíva hogyan tudnék javulni, a tartásomon javítani tornán kívül?

Igyekszek rá figyelni, de be van rögzülve, és nehéz változtatni, illetve rossz táskákat is hordtam..



2019. febr. 23. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szakemberre, és menj el, bárhová küldenek, ha van szabadidőd, ha nincs. 22 éves vagyok, kerek 1 éve gerincproblémákkal küzdök, jövőhéten dől el a sorsom, lesz e műtét, vagy sem! Ferde a gerincem, sérvem lett, isiászom, egy éve csak az orvosokhoz járkálok, súlyos pénzeket fizetek ki MRI-re, orvosra, masszőrre, KÖNYÖRGÖM, te előzd meg! "Ha nincs időd az egészségre, majd lesz időd a betegségre"- nagy igazság!!!
2019. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hangzik túl jól... Sajnálom, és mielőbbi felépülést kívánok! Lehet usznom kellene járni, de mind anyagiakban mind időben drága.. Megyek ortopediara:/
2019. febr. 23. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a meditáció is sokat segített, mert ott is egyenes háttal ülök 50 percet. De szerintem bármilyen pozíció jó lehet ahol tartósan egyenes háttal kell ülni.
2019. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, köszönöm.

Nézd meg Bene Máté vagy Almásy Csilla videóit.

2019. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!