Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orvosi kontroll vizsgálatra...

Orvosi kontroll vizsgálatra kell mennem és borzalmasan félek. Valószínű nem lesz semmi baj, mert nincsenek panaszaim de mégis iszonyatosan rettegek. Hogy lehetne megszűntetni?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal ezt csinálom bármilyen orvosi vizsgálatról van szó. Rettenetes. Annyira félek, hogy komolyan mindjárt elájulok.

2019. febr. 28. 13:40
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
Mire két és fél óra múlva sorra kerülsz, elmúlik minden félelmed. Legalább is nekem néhány napja ennyit kellett várnom egy 10 perces kontrollra időponttal és sorszámmal. Vigyél magaddal könyvet.
2019. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is így van, mikor már be hívnak megszűnik az izgulás és a félelem. (Pedig mâr annyit járok hogy adhatnának VIP belépőt) Ìgy is bennem van a félelem de ez természetes. Senki se szeret orvoshoz menni.
2019. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, és sajnos nekem csak fokozódik a félelem. Gondolom orvos fóbiám lehet. Én szoktam bevenni növényi nyugtatót két darabot előtte.
2019. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben volt minden. De bent is annyira féltem, hogy szédültem közben. Főleg miközben az orvosi kifejezésekkel dobálózott és csak a végén derült ki, hogy minden oké. Csak akkor lettem jobban mikor már kijöttem az épületből és hiába nem volt fájdalmas vagy kellemetlen és az orvos is kedves volt szörnyű élmény volt. 😝
2019. febr. 28. 21:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne ha mindenféle perverz nem írogatna privátban, hogy le kellett e vetkőznöm. Nem hiszem el, hogy ilyen emberek vannak. Rettenet. 😣
2019. márc. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!