Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a legjobb tevékonység...

Mi a legjobb tevékonység befrontinozva?

Figyelt kérdés
Mit esik a legjobban? Esetleg alvás fekvés? Zene hallgatás akár egy cigi vagy mit szerettek ilyenkor csinálni egyedül

2019. márc. 16. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasni, csak épp kb. tíz perc múlva már nem fogom fel, mi van ott, akkor szépen elalszom.
2019. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rám nincs semmilyen hatással
2019. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy én nem veszek be frontint, ha azt sem tudom, hogy miért venném be.
2019. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
uhh, én imádok akkor zenét hallgatni meg cigizni, de általában ha elkezdek egy videót abba is bele tudok mélyedni, igaz rá 5 percre már nem emlékszem semmire belőle de menő amúgy :D Telómon is szoktam néha játszani ilyen idióta játékokkal és az is jó xd
2019. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én frontin nélkül is jól érzem már magam,pedig évekig függtem tőle,de már nem vennék be egyáltalán!

Vannak technikáim idegsesség/feszültség esetén!

2019. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez milyen kérdés? Te drognak használod a frontint? Bekapsz egyet és hű de jó? Nagyon pórul fogsz ám járni. Csúnyán rá lehet szokni. Én pánikbeteg vagyok és akkor vettem be ha szörnyű rosszul viltam éjszaka. El tudtam aludni vele. Elég durva mellékhatásai voltak így abbahagytam. Ha nem lettek volna ilyen problémáim soha nem jutott volna az eszembe bevenni belőle egy darabot sem. Frontint szedni nem valami menő dolog öcsi. Inkább ingyál egy sört ha mulatni akarsz. Kevesebbet ártasz vele.
2019. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!