Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan hogy valaki...

Volt már olyan hogy valaki elájult/összeesett nálatok, a suliban?

Figyelt kérdés

Mi okozhat ilyen hirtelen rosszullétet?

19L



2019. ápr. 6. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult. Gyermek- és fiatal felnőttkorban még nem állnak be az élettani funkciók, gyakran túlkompenzálnak, "behintáznak".
2019. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Általában csak ünnepélyekkor, amikor a tömegben kellett állni. De hallottam olyat is, hogy valakinek órán elkezdett vérezni az orra, egy társa ezt látva meg elájult. Tesin is össze lehet esni, ha alacsony vércukorral mozog az ember. Párszor én is majdnem elájultam, úgy kellett lefeküdnöm meg a lábamat felemelni, hogy menjen vér a fejembe.
2019. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%

Én ájultam már el az iskolában.

Nem ettem meg nem ittam napokig es kiszaradtam. Mento vitt be a korhazba.

2019. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt a suliban egy lány akinek valami betegsége volt és ezáltal többször is elájult.
2019. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is. Meleg volt szalagavatón. A srác mögött állt az igazgató, dőltek mint a dominó.
2019. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chillgamer válasza:
Ja egy évnyitón egyszer állítólag napszúrást is kapott
2019. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!