Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miért van így?

Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom a piát de bulikban úgyérzem néha kihagyhatatlan de ez most lényegtelen. Az a lényeg h az eddigi összes buliban eddig rosszul voltam pedig. És ez a rosszul lét már 2-3 feles után jelentkezett. Emlékszem egyszer bementem a buliba és az egészet egy teqilával kezdtük (amit azelött még sose ittam) és kb még a felét sem ittam meg és már hányingerem volt és futottam ki "hányni" amit azért tettem idézőjelbe mert eddig sose hanytam piától hanem ilyenkor én csak ÖKLENDEZEK. Na és én ezt nem értem. És ha kiöklendezem magam akkor utána már jól vagyok. És rohadtul nem értem h miért öklendezek csak a piától és miért nem hányok? Olyan fura ez nekem.
2019. ápr. 21. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, aki bírja, és van aki nem. Nem kell inni, és nincs gond.
2019. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a tequilától én is kihánytam a belem, pedig elég gyakorlott versenyző voltam pia témakörben.
2019. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!