Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Abból lehet később bajom, ha...

Abból lehet később bajom, ha mindennap megiszok 2-3 pohár kávét, vagy többet?

Figyelt kérdés
Már régóta ezt csinálom,van hogy energiaitalt is iszok rá,vagy alkoholt.
2019. ápr. 23. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

1. mondat (a kérdés): nem.

2. mondat: igen!

2019. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, hogy napi 2-3 kávé nem okoz gondot (persze, az más kérdés, hogy mi van még benne, cukor, tejszínhab, ezek nem valami egészségesek), de alkohollal, energiaitallal keverni a kávét borzasztó. Szerintem sürgősen állj le ezekkel a felelőtlen praktikákkal, ha nem akarsz egy nap infarktust kapni vagy egyéb egészségügyi problémákkal szembesülni.
2019. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 16-20 éves koromig szinte mindennap megittam 2-3 kávét. Nem tudom, ettől-e vagy mástól, de koffeinérzékeny lettem, egy ideje már kólát se tudok inni anélkül, hogy ne okozna hasmenést és szívdobogást. Nem azt mondom, hogy mindenki tutira ugyanígy jár, aki kávét iszik, de benne van a pakliban.
2019. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!