Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általában használ a pszichológ...

Általában használ a pszichológusi segítég?

Figyelt kérdés

Ugy érzem el kell, hogy menjek hozzá teljesen zavart vagyok.

Össze vissza áll a fejem, sokszor ok nélkül agresszív vagyok.

Lopkodok pedig nem kéne( munkahely poharak, kávé)

Nem tudom mit tegyek, mitől van ez velem.

Pl elhatározok valamit és a felénél abba hagyom mondván ez ugysem megy meg ez minek stb.

Kapcsolati téren is, kapcsolatott akarnék aztán mikor érzem, hogy ez komoly tényleg, kidobom..

Furán élem meg a minden napokat, rengeteg hangulatváltozásom van nap közben is.

Nem tudom mit akarok, nem tudom mi lesz velem.

Szóval ezzel a mindennel ha elmegyek tud majd segíteni vagy közli ön bolond viszlát.

22/L



2019. máj. 13. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes megpróbálni.

De azt tudnod kell, hogy a pszichológus ugyan "segít", de "tenni" NEKED kell.

A másik meg, hogy ez nem olyan, hogy beszedsz egy tablettát és elmúltak a problémák, hanem hosszú hónapok munkája, mire egyenesbe jössz.

2019. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Már az segítség lehet, ha segít rájönnöd, hogy nem te vagy az egyetlen ilyen "bolond", hanem egy csomó embernek vannak hasonló problémái, vagy voltak ebben az életkorában. Nem igaz az, hogy csak te vagy ilyen "hülye", nem vagy az.

2019. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért közölné a pszichológus, hogy ön bolond, viszlát, ha egyszer az a munkája, hogy ilyen "bolondokat" gyógyítson? Neked kifejezetten szükséged van pszichológusra.
2019. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!