Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés
Valakiatobbikozul02 nevű felhasználó kérdése:

Nem jut el a tudatomig mit csinálok?

Szoval nem is tudom hova kéne soroljam ezt a kérdést mivelnnem tudom mi ez és nem nagyon talaltam róla infókat a neten.

A tortenetem annyi hogy pár hete van nálam egy olyan dolog amit nem tudom mi ez pontositva. Nem jut el a tudatomig mit csinálok tehát csinálom a dolgokat de nem érzem hogy mit csinálnék. Ugye fiatal vagyok kor szerint 13 én arra gondoltam hogy ez ilyen "mellék hatása" a koromnak. Mit tehetek? vagy valakinek volt már ehez hasonló tünete?

a válaszokat elöre is köszönöm

(Helyesírási hibákért elnézést kérek)

Keress kérdéseket hasonló témában: szervezet

máj. 15. 21:13  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért tartom vissza a levegőt, ha valami fárasztóbbat, megterhelőbbet csinálok?
Nekem van egy olyan problémám, hogyha nem alszok normálisan, reggel felfordul a gyomrom akármit is csinálok és utána egész nap rosszul érzem magam. Mit lehetne tenni ezzel?...
Normális, hogy ha valami kicsit is megeröltetőt csinálok a kezemmel akkor utána remeg?
87/46 pul 56 Miert ennyi csak a pulzusom? Bar nem csinalok epp semmit
Miért van az, hogy ha kicsit guggolva csinálok valamit 1-2 percig pl. , utána felállva ugy megszédülök mint aki el akar ájulni? Utána is szédelgek még egy ideig.36f
Miért van, hogy ha nem csinálok semmit, akkor is izzadok, büdös vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!