Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintem lázas vagyok, de...

Szerintem lázas vagyok, de kirándulni vagyunk sulival. Nincs lázmérő senkinél. Hogy lehetne megtudni hogy van e lázam?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól vagy egy pici láz nem komoly dolog. Izzadás de közbe fázás, remegés, piros arc nekem ilyen tüneteim szoktak lenni.
2019. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos az? Ha komoly lázad lenne, akkor azt éreznéd, mert tipikus tünetei vannak és szinte felkelni nem tudnál. Enyhe lázra nem kell bevenni lázcsillapítót, mert nem véletlen van...
2019. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj a láztól! A legújabb kutatások és nemzetközi ajánlások szerint a lázat NEM kell csillapítani. Csak akkor kell lázcsillapító, ha nagyon rossz a közérzeted a láztól, egyébként magától lemegy. Fertőzés van a szervezetedben, az immunrendszeted a lázzal irtja ki a kórokozókat! Úgyhogy a láz jó dolog, mert azt jelenti kűzd a szervezeted.
2019. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tapintás az segít hogy megtudjam? Én nem érzem hogy meleg vagyok e vagy nem
2019. máj. 17. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

pedig azt csak te tudhatod

de komoylan elcseszel egy jó napot iylenek miatt való agyalással?

2019. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!