Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt szeretném tőletek megkérér...

Azt szeretném tőletek megkérérdezni, lehet köze a mostani hasmenésemnek, az 1. évvel ezelőtt szedett antibiotikumnak?

Figyelt kérdés
2.napja erős hasmenésem van.probiotikumot szedek. Egy éve,elég sok antibiotikumot szedtem,akkor is volt hasmenésem,de enterol után rendeződött..kialakulhat ennyi idő után clostridium fertőzés? Vagy ezt más okozhatja? Köszönöm.

2019. jún. 2. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez más lesz, egy év alatt kiürül az antibiotikum teljesen.
2019. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi..az ügyeleten ma normix nevű gyógyszert írtak,de félek bevenni,mert nem szedhető clostridium fertőzésben,és nem tudom,nekem kialakult-e a sok ab-tól.Van itthon bolus adstringens,abból vehetek be?
2019. jún. 2. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Neked nem társul hozzá émelygés? (ugyanezt a gyógyszert írták nekem is fel)
2019. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit felírtak azt szedd és kész. Ha nem múlik menj vissza ennyi.
2019. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!