Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Apám az előbb fejen vágott,...

Apám az előbb fejen vágott, úgy hogy megszédültem. Most nagyon ég a szemem (amit nem szokott) és úgy érzem, mintha lázam lenne, az ütéstől lehet ilyen bajom?

Figyelt kérdés
azért nem mérem meg a lázam,mert a lázmérő apám szobájában van,és látni se akarom most.
2010. júl. 9. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

egyértelmű, hogy az ütéstől van. :(

szerintem menj el vele dokihoz, és ha kérdezi, hogy mi történt, az igazat mondd neki, legalább lehet, hogy előveszik.

2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Na szép kis apa az ilyen. had ne írjak más jelzőt, pedig legszívesebben azt tenném. Bármi konfliktus van gyerek szülő között a fejbeverés nem megoldás. Nagyon sajnállak. Nem tudom hol ért az ütés. Fülednél, szemednél, tarkódnál.- Ha fejbe csapott éghet a szemed, viszont a lázas érzés a hirtelen stressztől, az adrenalin szint emelkedésétől lehet. Írj még hogy érzed magadat.
2010. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hát a tarkóm környékén ütött meg,és az előbb besípolt a fülem is.. :S hát a stressz az most biztos nagy volt,utánna 10perccel is úgy remegtem,hogy alig bírtam lenyugodni. És komolyan,ahogy ezt írom,megfájdult a bal fülem. :|

amúgy 14 éves vagyok.

2010. júl. 9. 20:51
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg most ahogy megmozdítottam a fejem,kicsit mintha fájna ott,hátul,bár lehet,hogy az csak azért van,mert ahogy tartottam a fejem..
2010. júl. 9. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:
jobbulást:)
2010. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Miért bántott? Mit mondott?
2010. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
anyummal szórakoztunk,anya mondta,h na befogod a szád,viccből én meg mondtam neki,h na kuss legyen,viccből,így szoktunk néha "játszani". erre apám bejött kiabált velem,fejen vágott aztán kiment,és közben azt kiabálta,hogy kitaposom a beled,mert ilyet mondtam anyának viccből.. de mi téll szoktunk így beszólongatni egymásnak. és így történt.
2010. júl. 9. 20:58
 8/18 anonim ***** válasza:
fiú / lány?
2010. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Aoád helyébe énis tarkón vágtalak volna! Anyád nem mondta, hogy csak vicc?
2010. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Apukád előtte megkérdezhette volna, na lányom, fiam mi is volt ez a beszólás? Tisztázzuk csak? Nekem apám anno a csatos nadrágszíjjal verte el a fejem, tiszta gümős lett. Anyukám szedett ki a keze közzül. Mindazért, hogy amikor jöttünk haza az iskolából véletlenül beleléptem a sárba és sáros lett a cipőm. Ezt a lépését soha nem tudtam neki megbocsájtani. Megfogadtam, ha nekem gyerekem lesz, és van is, előbb szépen megkérdezem tőle mi is történt, hogy történt, de nem ütöttem meg.
2010. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!