Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvétel után rosszul lettem...

Vérvétel után rosszul lettem fél órával. Ez normális? Mitől múlik el?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam rosszul vérvétel után. Ma Nagyon rosszul aludtam, annyira féltem, hogy hasmenést is kaptam reggel. Végig tudtam csinálni, utána sem volt semmi gond. Ettem, ittam és mire beértem munkába a lépcsőzéstől rosszul lettem. Felkelni sem tudok a székből. Úgy érzem semmihez nincs erőm és legjobb lenne elaludni. Mit csináljak, hogy jobb legyen. Így még hazajutni sem tudok. Meg vagyok rémülve.
2019. júl. 9. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Előfordul az ilyen.

Engedj be friss levegőt, igyál sokat, egyél, egyél olyat, ami cukros, pl. csoki. (ha ehetsz ilyet) Pár óra múlva biztosan visszajön az erőd.

Biztosan eleve gyengébb voltál, mint általában. Meg ha ennyire féltél, az is kivesz az emberből. És gondolom, a lépcsőzés sem esett jól.

2019. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képzeld nem szúrástól féltem, mivel már az oldalamat is varrták össze érzéstelenítés nélkül. Hanem attól, hogy sokat szédülök és beteg voltam nemrég ami kalcsán többször majdnem elajultam. Ezért is küldtek vérvételre. A rendelő pedig messze volt, éhgyomorra kellett menni és féltem, hogy elájulok. Elég bunkó vagy, semmi szükség nem volt a válaszodra. Könnyen szólogat be az aki még nem ájult el utcán vagy nem került kórházba. A felnőttség meg nem tudom mióta múlik azon, hogy rosszul leszel valahol? Csak a gyerekek ájulnak el?
2019. júl. 9. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, már felbukkant más kérdéseknél is mostanában, direkt beszólogatni.
2019. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Felesleges ilyen agyhalottnak magyarázkodnod. Ha a szúrástól féltél volna, abban sem lenne semmi elítélendő. Sokan itt élik ki magukat.
2019. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 9. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a vérvétel miatt estél össze, hanem a vérvétel oka miatt.
2019. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban.....vérszegénység derült ki és még jó ideges is voltam meg nem tudtam aludni.
2019. júl. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!