Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel miért ébredek nehezen?

Reggel miért ébredek nehezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Minden reggel nagyon nehezen ébredek/kelek fel.Kb úgy érzem magam,mint akin átment egy úthenger.Szédelgek,néha még hányingerem is van.Felkelés után min.1óra után érzem jobban magam.
2019. júl. 22. 08:11
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez az emberek nagy részénél így van, nálam is. Sokat szokott segíteni nekem egy nagy pohár hideg víz reggel, szerintem próbáld ki. De ha úgy érzed hogy az ébredésed nem normális, jobban jársz ha felkeresel egy szakembert.
2019. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt, van.

14-15 óra, mikorra elemben leszek. Addig úgy kívülről szemlélem magam. Az óra átállítás meg teljesen betesz.

A munkám meg járművezetés, csoda hogy délelőtti órákban még nem törtem össze semmit, senkit.

2019. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű oka is lehet. Rossz alvási fázisban ébredsz fel. Ezen a linken érthetően leírják:


[link]


Vannak alkalmazások, melyek képesek az alvás monitorozásra. Használtam ilyet, és rájöttem, hogy az ébresztőm mindig a legmélyebb fázisban szólalt meg. Ezen változtatva könnyebb lett au ébredés, és nem voltam kelekótya

2019. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg igazatok van.Én is délutánra vagyok aktív.Van egy 9hós kislányom 7körül szoktunk ébredni,én KÁVÉVAL indítom a napomat,megreggelizünk,boltba megyünk főzni valóért
2019. júl. 22. 10:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Haza jövünk és csinálom az ebédet,házi munkát
2019. júl. 22. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás. Nálam legalábbis az okozza.
2019. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!