Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a vélemenyetek a B17...

Mi a vélemenyetek a B17 vitaminrol? Tényleg gyógyitja a rákot?

Figyelt kérdés
Allitolag ey mar elismert tény,csak azert titkoljak mert csődbe menne tőle a gyógyszeripar.Vélemenyek?
2010. júl. 12. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ebből egyetlen szó lehet részben igaz, és az az "állítólag".

Nem, nem gyógyítja. Nincs is olyan betegség, hogy rák, ez egy csomó betegség gyűjtőneve. Ne ülj fel minden idióta összeesküvéselméletnek.

2010. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem gyógyítja. Egy fiatal ismerősöm kipróbálta, sokszázezerért végigcsinált ilyen B17 vitaminos kúrát, és ugyanúgy meghalt.
2010. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy is -.-'

Minden rák más és más, ezért olyan nehéz rá ellenszert találni...

2010. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
53%
Az ilyen "Allitolag ey mar elismert tény,csak azert titkoljak mert csődbe menne tőle a gyógyszeripar." dolgok 99,99 % sajnos fake .
2010. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a rákos sejtek burjánzását csak a resveratrol képes megállítani(műtéten és kemoterápián kívül).A rákos sejt ugyanis nem képes az öngyilkosságra,amit minden más elöregedett sejt megtesz.A resveratrol ezt is bekapcsolja!

Az állatkísérletek bizonyították.

Úgy jöttek rá,mint a matekpélda ellenőrzése.Megnézték hol kevés a rákos beteg,mit fogyasztanak rendszeresen.Kínában ahol zöld teát ittak sok volt a 100évesnél idősebb is,és ahol sok mediterrán bort ittak szintén ritka volt a rák összes fajtája.

Bár tudom hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2010. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gyógyítja: olvasd el a Világ Rák nélkül című könyvet ( asszem Dr.Edward Griffith írta)

ott le van írva minden!!

2010. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog ami biztos ebből az egészből az az, hogy a B17 vitamin jelenleg illegális. Ha gyógyít, ha nem. Bárcsak tényleg gyógyítana, de szerintem akkor már elismerték volna. És kétlem, hogy ettől menne csődbe a gyógyszeripar, ha elismernék. A rákon kívül még nagyon nagyon sok különféle betegségre van gyógyszer méregdrága áron, úgyhogy én ezért nem veszem ezt be.
2010. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gyógyítja ráadásul még veszélyes is. Ciánmérgezés szerű tüneteket okoz.


Ha tényleg gógyítaná a rákot akkor az egészségbiztosítók mindenkinek csak ezt a kezelést finanszíroznák.


Szerintem egy újabb aljas lehúzás ami rékbetegek esetén a leggusztustalanabb, hiszen szegények minden szalmaszálba kapaszkodnak.


Ez német

[link]


Angol

[link]

2010. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A reishi gombával kapcsolatban sok pozitív tapasztalat van rákbetegeknél, Japánban pl. hivatalos gyógyeszköznek ismerik el több évtizedes kutatás alapján. Persze ott másképp gondolkodnak az egészségről, magasabb is kb. 20 évvel az átlagéletkor a magyarokénál. Nagy hangsúlyt fektetnek az alternatív gyógymódokra, és fontos náluk a megelőzés. Ezekről tudok bővebb információt küldeni a haloisiambaron@gmail.com címről.
2010. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

gyógyítja.és a vitamin nem illegális,csak nem támogatott,azért nem reklámozzák.ahhoz képest,hogy mit mondanak az orvosok,igen széles körben alkalmazzák(gyakran kemó/sugárkezelés HELYETT),és nagyon jó tapasztalatok vannak.

[link]

a fórum végigolvasása után szerintem kevesebb kételkedő lenne...

2011. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!