Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki használta a varva gyógygom...

Aki használta a varva gyógygombat tudna véleményt mondani?

Figyelt kérdés
5 hónapja szedek 3 különböző Varga gyógygomba készítményt. Nem egyben nyelem le hanem kiszedem belőle a port és úgy veszem be. Sokszor érzem mintha bántaná a torkom, mintha kisebesitene. Már 3 napja furát érzek a torkomban mintha slejm lenne ott, kapar is a torkom, és köhögö ingert érzek. Lehet ez a gyogygombatol mert ahogy nyelem le felserti a torkom vagy marja?? Amúgy próbálok bízni benne h jót tesz de sokszor már hányingerem van tőle. Elején még nem volt gond bevenni de már egyre inkább nehezemre esik mert nagyon nem kívánom. Amúgy daganatra szedem hátha segít felszívódni. 1 hölgy írta fbn h neki elkezdte zsugoritani csak neki elég nagy a daganat nekem meg 3 milis így abban bízom segít.
2019. szept. 6. 14:58
 1/8 A kérdező kommentje:
*Varga
2019. szept. 6. 14:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Vitanax px-4-et szedem ugyanígy szétszedve, 6 éve és csak a savam sok tőle, mint mellékhatás. Egy relapsus után kezdtem el szedni, amint vége volt a kemoterápiámnak és azóta tünetmentes vagyok. Hogy a gombától vagyok jól vagy magamtól azt nem tudom, de csak a végeredmény számít. Aki meg azzal jön, hogy csalók meg minek venni felesleges dolgokat, azoknak meg üzenem, hogy nem volt még igazi veszélyben az életük... Olyankor az ember a medveszart is megenné müzlivel csak ne haljon meg...
2019. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én ismertem egy nenit, aki szedte es neki jo volt. Am joghurtba vagy pudingba keverd bele es ugy jobban fog esni, bevegyül az íze! Jobbulast!
2019. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, közben neten utána olvastam és lehet valami pollen allergia okozza most a tüneteim.
2019. szept. 6. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem, miért kell a tokból kiszerelni. Nem véletlenül rakták a kapszulába! Aztán bőgsz, hogy ezvan, vagy azvan. Tessék a kapszulát lenyelni úgy, ahogy van, vízzel, és ha nem megy, egy pici darab kenyér és víz letolja.
2019. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták nyugodtan lehet igyis szedni. Amúgy sajnos nem tudom lenyelni. Sosem tudtam semmilyen gyógyszert lenyelni ciki vagy nem ciki ez van. Egyszer megpróbáltam régebben 1 kisebb gyógyszert lenyelni és megakadt a torkomon aztán kihanytam egyen azóta nem is szeretném megpróbálni. Amúgy meg sokan azért szedik ki belőle mert amiben van sokaknak az bántja a gyomrát. szorpel szoktam bevenni de amit feljebb írtak pl joghurt az nem is rossz ötlet mert jobban elvegyulne, szerintem kipróbálom úgy hátha jobban csúszik ..😀
2019. szept. 6. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Egy ilyen kapsulában annyi tartósítószer van, amivel több kiló húst évekre lehet tartósítani. A tartósítószer megkavarja az emésztést, és sokasodnak a daganatok.

Inkább a tartósítószer és adalék mentes táplálkozásra kell figyelni, meg a folyadékokra.

2019. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Az ökörség. Nyugodtan szedd, de ne szereld szét, hanem egész kapszulát vedd be, mert többek közt az védi meg az emésztőrendszered az irritációtól.
2019. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!