Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hugyúti fertőzés ellen keresek...

Hugyúti fertőzés ellen keresek valami alternatív terápiát? A tőzegáfonya nem vált be.

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Orvos -felírja a monuralt vagy annál erősebbet, ha szükséges

Ha nincs vesekőre hajlamod, akkor fertőzés alatt 4-6 g C-vitamin és 4-5 l folyadék (víz vagy tea)

Megelőzésnek 3-4 g C-vitamin

De ne hagyd ku az orvost semmiképp!

2019. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mármint naponta ennyi
2019. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A monuralon már túl vagyok. Megelőzésre ketesek megoldást mert időnként sajnos lefertőződöm. (Mielőtt írná valaki az okokat. Tudom, de mégis valahogy lefertőződöm pár évente és nem akarok több antibiotikumot)
2019. okt. 23. 20:45
 4/23 A kérdező kommentje:
Vesekövem már van 2 mini sajna
2019. okt. 23. 20:45
 5/23 anonim ***** válasza:
nem írtad milyen fajta fertőzés, de esetleg ez is jó lehet. Nem iszol keveset? Az is okozhatja a problémát. 2,5 liter vizet kellene innod minden nap. Az ilyen kis mennyiségű pangó vizeletek is okozhatnak ilyet. A vesekő is utalhat erre.
2019. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ginger Mama ***** válasza:
100%

Először is tenyésztés!

Ha e coli akkor D mannóz, (e-bayről rendelj port olcsòbb) és napi 4000mg. Én ezt szedem egy éve és jol vagyok.

Emelt dózis probiutikum! Legalább fél év, ez nagon fontos.

A harmadik amit még nem próbáltam mert terhességben nem ajánlott: az a Biofilm Deffense és a Fitotree kapszula.

Ezek kimondottan jók ha más baci kínoz és nem az E-coli. Vesekőre és homokra a nyírfalevél tea kiváló.

Évekig szenvedtem mire kitapasztaltam mi használ nekem. A 281. antibiotikum után feladtam a gyògyszereket miután már havi 2x írta az orvos és semmi... valószínü rezisztens a bacid.

(Fontos kezelni a partnert is ha van, fertőzhetitek egymást)

2019. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen e.coli. most jól vagyok de adtam még le egy adag kontroll pisit aminek jövőhéten lesz eredménye. Nem tudok 2.5 litert meginni. 1.5 sikerül nyári melegben több. Megpróbáltam többször fél óránként jártam a wcre, a hasam egy lufi lett és hányingerem volt. Így nem lehet élni meg aludni sem. A pribiotukumot kifejezetten nem javasolták a bakterológián. Azt mondták pénzkidobás semmire nem jó. Kivéve ha el akarim tartani a gyártókat.
2019. okt. 24. 13:31
 8/23 anonim ***** válasza:

D-vitamint szedj az immunrendszered erősítésére. A tőzegáfonyát folyamatosan kellene szedni, megelőzésképpen - ismerek olyat, akinek bevált. Ha mégis kijön, az első naptól cickafark tea és ülőfürdő, éjszakára is melegíteni magad (én melegvizes palackot használtam a takaró alatt), sok folyadék (főleg gyógytea). Medveszőlőlevél is hatásos állítólag. Nekem is visszatérő E.coli volt, sokadik AB kúra, aztán meguntam, és kikúráltam magam a fenti módszerekkel. Azóta nem jött vissza, legalább 5 éve, pedig most sem iszom napi több liter vizet, és a tőzegáfonyát se szedem már.

A probiotikumnak semmilyen hátránya nincs, szerintem is szedhetnéd, jót tesz az immunrendszernek. Én is szoktam szedni néha, kúraszerűen. Azt, hogy pénzkidobás, azok állítják, akik csak a gyógyszerekben hisznek.

2019. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Szia! Nekem a pharmatex helyi fogamzásgátló vált be nagyon brutálisan!!! Mar hónapok ota alig tudtam pisilni, fájt a lélegzetvétel is, barátom is javasolt egy csomó dolgot, mire kipróbáltuk ezt! Alig hittem el az eredményt, masnap mintha kicseréltek volna!Tudom hogy furán hangzik de nagyon nagyon sok fertőtlenítő összetevője van! Mindenképp probald ki 🙂
2019. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Utolsó vagyok

Erre gondoltam: [link]

2019. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!