Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » El lehet valahogyan tűntetni?...

El lehet valahogyan tűntetni? Évekkel ezelőtt csúnyán leégtem és ilyen szeplő szerűségek jelentek meg a hátamon (3/4 részét érinti)

Figyelt kérdés

Nagyon fehétr bőrű vagyok és nagyon zavar,tiszta depi vagyok miatt,ráadásul elég sok anyajegyem is van és azok is nagyon zavarnak.Azt hallottam hogy valamilyen lézeres kezléssel el lehet távolítani,ez igaz?És mennyibe kerülhet?A másik ha anyajegyet akarok leszdetni,akkor elég ha a sebészetre megyek v. a bőrgyógyászatra kell előszőr mennem és kell e oda beutaló?Vagy hogy megy ez az egész?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 17. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyajegyeket sebesz, borgyogyasz szdi le. Sok csak akkor akraja, ha rossz indulatuak, nem esztetikai szembol nezi. Talalsz olyat is, aki megerti hogy zavar. Szeplore borgyogyasz tud melyebb borlehamozast csinalni. Telen ajanlatos, le fogsz hamlani, mivel hatatod van, nem lesz kellemes, kb ket het hogy rendbe jojjon.
2010. júl. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


És kb. mennyibe kerülhet az ilyen hámlasztás?

2010. aug. 10. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!