Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Foreveres termékek tényleg...

A Foreveres termékek tényleg anmyira jók ahogy raklámozzák, ajánlgassák vagy nem?

Figyelt kérdés
Pár ismerősöm ajánlotta hogy mennyire jók. Szerintetek?Tapasztalat?
2019. nov. 6. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még az ajánlásban is azt szokták mondani, hogy fél év, egy év, mire érzel valami pozitív változást. Mennyire lehet jó egy olyan üzlet, ahol valószínűleg nem fog egy átlag magyar ember valamit úgy venni relatíve drágán fél évig, hogy nem érez semmit??

Szerencsére van olyan termék, ami valóban jó és gyors a pozitív változás!

2019. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Forever Aloera gondolsz? Csak az ajakápolóról tudok nyilatkozni. Folyton kiszárad a szám,főleg télen. Sebesre tud száradni, hiába kentem drága sz.rokkal semmi nem használt. Mondták az aloes ajakápolót,kipróbáltam. Hát,egy este alatt úgy rendbehozta a számat,hogy csak pislogtam. Barátnőm szintén így járt,azóta ő is csak azt rendel. Szóval az tenyleg nagyon jó. :)
2019. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is azt figyeltem, hogy eléggé drágak a termékek.És több ismerősöm ezzel foglalkozik és mondják, hogy mennyire jól a termékek...
2019. nov. 6. 13:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenféle kapszulák, krémek, italok...amiket ajánlgattak.
2019. nov. 6. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted aki árulja és ebből él, az mondana rosszat rá?

Borzasztóan túl vannak árazva a rendszerük miatt és egyáltalán nem kiemelkedően jók. Ugyanazt a minőséget megkapod bármelyik drogériában is, töredék áron, tukmàlás nélkül.

2019. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ajakapolot én is próbáltam, tényleg jó. De ugyanolyan jó a carmex is, ami 600 forint a Müllerben.
2019. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont ezt kérdeztem egy ismerősömtől, hogy ha ennyire szuper minden termék ahogy ők mondják akkor miért nem lehet megvenni drogériákban, gyógyszertárakban, bio boltokban esetleg...
2019. nov. 6. 13:32
 8/8 Metionin ***** válasza:
100%
Persze hogy ajánlgatják, hiszen anélkül nem vásárolnának tőlük az emberek. Az aloe vera tényleg nagyon jó cucc de ha azt nézed hogy bárhol meg tudod venni kb. 1200 ft-ért a tiszta aloe gélt, a forevörös termékek igencsak túlárazottak.
2019. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!