Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segítség! Ez mi lehet?

Segítség! Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19/F vagyok és szinte egy hete se éjjelem se nappalom nincs, az ok a következő mikor megpróbálok lefeküdni valami nagyon elkezdi kaparni a torkom és ilyen “hümmögő/dörmögő” hangok kiadására késztet... lehet hogy valakinek ez furán hangzik de légyszi ne röhögj ki! Ez odáig fajult hogy reggel 5-6ig fent vagyok és délután 14-15kor kelek. 5 éve dohányzom és sajnos néha sokat de LE FOGOM TENNI ez volt az utolsó csepp. És sajnos eléggé hipohonder is vagyok szóval ennek a kettőnek a keveréke az a kész borzalom és már azt hiszem hogy tüdőrákos vagyok... nagyon félek ezektől, légyszi akinek volt már ilyene vagy tudja hogy ennek mi lehet a kiváltó oka az segítsen! Előre is köszönöm!😄😰

2019. dec. 17. 03:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kis hörghurut, meg zörög a tüdőd. A következő az állandó krahácsolás lesz, aztán meg a köhécselés.
2019. dec. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
25 évvel ezelőtt Én is így voltam. 9 éves koromban kezdtem a dohányzást. Elmentem a tüdőgondozóba és panaszkodtam. A dokinő átvilágított és nem látott semmit a tüdőmben, aztán elküldött köpettenyésztésre. Végül meg lett az eredmény: gomba. Egy csomag gyógyszer, és vége lett a kínjaimnak. Azóta is dohányzom, bár nem vagyok nagy dohányos, soha nem is voltam, 8-12 szál naponta. Semmi panaszom nincs, a tüdőmnek semmi baja. Már 60 éves vagyok, de még egyszer sem próbáltam elhagyni a nikotinrudat.
2019. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó komolyan gratulálok. Ami késik nem múlik. 9 évesen kezdtél dohányozni. Üholüm az én apukam meg a télapó. :) Kisasszony nekem reflux gyanús a dolog. Gyomrod nem szokott égni? Cigi a refluxnak sem tesz jót. Tényleg jó lenne elhagyni.
2019. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon száraz a szobádban a levegő? Vizes törölközőt teríts ki valahova, tehetsz rá pár csepp eukaliptusz illóolajat is. Hátha ez segít. Azért a cigit tedd le, az a biztos.
2019. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!