Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek hogy holnapra ne...

Mit tegyek hogy holnapra ne legyen orrhangom?

Figyelt kérdés
Tegnap este teljesen jól voltam, semmi előjele nem volt, és amikor reggel felébredtem, fájt a torkom, be volt dugulva az orrom, és ilyen slejm szerű volt lerakódva. Befújtam az orrom orrspray-el, és ettem torokfertőtlenítő cukorkát. Az orromat kb 10-szer kifújtam, már nincs bedugulva, és a torkom is csak nyelésnél fáj egy kicsit. Egy a baj. Holnap korán reggel fontos üzleti útra megyek, és nagyon kellemetlen lenne ha ilyen orrhanggal beszélnék. Valamilyen praktika, orrhang ellen?

2019. dec. 20. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Használd az orrsprayt és torokfertőtlenítőt rendszeresen, napi 3-4 alakalommal. Ha tárgyalásod is lesz,akkor a tárgyalás előtt fél órával szopogass vagy fújj torokfertőtlenítőt, és orrspray-t is be.
2019. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kezeltem magam egész nap, tea, spray, cukorkák, stb. De még mindig fújkálom az orrom. Remélem holnapra elmúlik az orrhang, mert ha nem az égés.
2019. dec. 20. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás,hogy a nátha, influenza általában 9 napig tart, 3x3 szakaszban. Az első 3 nap fokozódnak a tünetek, a második 3 napon stagnál az állapot és a harmadik 3 napon folyamatosan javul. A szerekkel,amiket használsz, csökkenteni lehet a tünetek súlyosságát,erősségét, de teljes gyógyulást ne várjál 1-2 nap alatt.
2019. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!