Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat csináljak, hogyan kezdjek el járni?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok mozgáskorlátozott, két agyműtétet követően.

Sokáig felülni sem tudtam önállóan, 4 évbe telt mire megtanultam járókerettel és 7 évbe mire megtanultam önállóan járni.

2018-ban ismét megműtöttek, ennek következményeként ismét járásképtelen lettem, felülni csak segítséggel tudok.

Az agyműtétek következménye miatt, epilepsziás vagyok.

Hogyan kezdjem el a járást?

Milyen tornagyakorlatokat csináljak?

Hogyan fejlesszem a kitartásom, hitem, elköteleződésem a tornagyakorlatok rendszeres végrehajtásához és hosszú távú fejlődéséhez?


2019. dec. 26. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosaid mit mondanak?
2019. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszereket írnak fel, EEG, MR vizsgálatokra küldenek, hatósági igazolvány, közgyógy igazolványt intézik
2019. dec. 26. 12:40
 3/4 gublug ***** válasza:
78%

A javaslatom h kerdezz meg egy akupresszőrt, hogy tud e segiteni.

Es keress meg egy mozgasterapeutat vagy gyogytornaszt.


Az egeszet a Domján László féle agykontrollal segítheted.

2019. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Gyógyszereket írnak fel, EEG, MR vizsgálatokra küldenek, hatósági igazolvány, közgyógy igazolványt intézik"

Oké, de arra a kérdésre mit mondanak, hogy milyen tornagyakorlatokat csináljál. Mi nem fogjuk tudni megmondani, mert nem ismerjük a pontos állapotodat, a lehetőségeidet. Ők viszont igen. Úgyhogy ha még nem tetted fel nekik ezt a konkrét kérdést, akkor épp ideje szerintem.

2019. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!