Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Medinac kapszuláról mi a...

Medinac kapszuláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata vele? Pattanásos bőr miatt

2020. jan. 31. 12:24
 1/4 anarchy666 ***** válasza:
100%

Szerintem rossz témakörbe raktad.

Nekem nagyon jól helyrerakta az arcom. Gyakori mellékhatása a száraz bőr (vegyél hidratálót) és a száraz, cserepesedő ajkak (vegyél ajakzsírt).

2020. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én 8 hónapig szedtem, rettentően szárította az arcomat, számat. Voltak holt pontok, első hónapban nagyon durván kiömlött az arcom illetve 3 hónap után is. 5 hónap után már gyönyörű volt, egy pattanásom sem volt. Összességében megérte és neked kitartás hozzá! Nehéz lesz de megéri !: )
2020. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy kiömlött az arcod?:)
2020. febr. 16. 21:51
 4/4 anonim válasza:

Én tavaly augusztus elején kezdtem a kezelést, és már csak májusig kell szednem heti egy szemet. Nos, nekem alapvetően mindig is problémás volt a bőröm. Mindig is pattanásos voltam. De tavaly májusban rettenetesen belobbant az arcom. Augusztusban elmentem magándokihoz, és akkor írta fel nekem a medinacot. Kezdetben egyik nap 2, másik nap 1 a 20 mg-ból.

Az első 3 hónap kínszenvedés volt. Mindenhol pattanások, de ezek a hatalmas, fájdalmas acnek. Aztán november végén már egész szép lett az arcom.

Jelenleg nincs már acnem, egy-két felszíni pattanásom van az is csak menstruáció idején.

Mellékhatásokat egész jól bírtam, folyamatosan kentem magam krémmel, ajakbalzsammal. Na meg plusz 10 kiló is feljött, de február óta már újra edzek, és nem fáj már úgy a mozgás, mint novemberben. Sajnos én nem tudtam megállni, és folyamatosan nyomkodtam őket, így a foltokkal még küzdök (de már egész szépek) :D. Illetve a hajam is kezd vissza zsírosodni, ezt bánom is.


Összegezve én nagyon ajánlom, persze komolyan be kell tartani az utasításokat, de a végeredmény nagyon szép lesz. Kitartást mindenkinek aki szedi!:)

2020. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!