Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gerincsérvem van és ki ment...

Gerincsérvem van és ki ment az erő a jobb vadlimbol szabad e valamivel erőltetni vagy sportolni hogy vissza térjen az erő a derekam most már nem fáj gyógytorna és a denevér pad segített de a jobb lábam még mindig gyenge és santittok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mi lenne ha az orvosod kérdeznéd??? Ennyit ér neked az egészséged, hogy ilyen kérdést a GYK-n teszel fel?
2020. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem mész el egy jó csontkovácshoz? Ha érdekel akkor javasolok egyet.
2020. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos egy olyan országban élek ahol az orvosok is csak a pénzt ismerik ez Románia. Én voltam orvosnál tomnek gyogyszerrel de hiába. Én inkább a sorszarsakban inkább meg bízok mert nekik tapasztalat van ezen a téren.
2020. márc. 3. 13:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Sorstarsakban
2020. márc. 3. 13:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gerincsérvvel mindenképpen kerüld a csontkovácsot, olvastam olyat akinek kiszakította. Egyébként erőltetni semmit nem szabad és az egy nem jó jel, hogy a vádlid erőtlen maradt.
2020. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Csontkovácsot még véletlenül se!

Valószínűleg nyom egy ideggyököt a sérved (nekem a bal lábam volt totálkáros). Folytasd a tornát, és ha kapsz még valamilyen kezelést akkor azt is. 20 esetből 19-szer nem kell műteni. mert egy idő után az ideggyök félre húzódik, megszűnik a fájdalom, és a zsibbadás.

Ha nyújtott térddel lábujjhegyre tudsz állni, akkor nincs baj. Viszont ha csak enyhén hajlított térddel megy, és amikor kinyújtod akkor leesik a sarkad, akkor mindenképpen vissza kell menni a neurológiára.

Erre az egyre figyelj, mert ha nem javul, hanem romlik, akkor 2-3 hónap alatt el fog halni az az ideggyök amit nyom a sérv.

2020. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudok meg állni csak két másodpercig a jobb lábamon egyenes térdel. KB három hete kezdődött.Amúgy három éve meg voltam már műtve nem szeretnék még egyszer vissza kerülni ☺
2020. márc. 4. 07:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A két másodperc az még határeset. Ha baj lenne, akkor azonnal leesne a sarkad amikor kinyújtod a térded.

Mindenesetre menj vissza a neurológiára, egy MR nem ártana. Mivel már műtötték, lehet hegesedés is, ennyi idő után már nem szabadna fájnia a lábadnak.

Én mikor műtét után felébredtem, már nem fájt a lábam, (bár én a kezelések ellenére folyamatosan romlottam, és már kiszakadás előtti utolsó stádiumban volt a sérv), a szobatársam viszont pont hegesedés miatt volt ott.

Érdemes megfontolni a műtétet ha szükség van rá, mert ha elhal az ideggyök, akkor érzéketlen lesz a lábad, és a lábfejed nem fogod tudni felemelni.

2020. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2020. márc. 4. 10:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen.
2020. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!