Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orvosokat, ápolókat kérdeznék,...

Orvosokat, ápolókat kérdeznék, hogy szerintük Dr. Lenkei Gábor, a vitaminos szcientológus, tényleg orvos-e?

Figyelt kérdés

Egy az, hogy aki szcientológus, annak köze nincs a tudományhoz, mert mindeféle idióta szerkezetekkel hadonásznak a clearré válás gyónásain, amiknek semmi funkciója, ők mégis azt állítják, hogy mérnek vele.

Én nem vennék ilyen embertől élelmiszert!


A másik, hogy lehet már kisdoktorikat venni is, ahogy az alábbi linken elmondják: [link]


Ebben a cikkben ilyeneket mondott:

[link]


"Belefeküdhetek egy kád koronavírusba, akkor sem lesz semmi bajom”

azt állítja, hogy a kórokozó leginkább azokat dönti le, akik félnek tőle. Akik nem tartanak tőle, azokban nem igazán tud kárt tenni. Végül elmesél egy történetet egy bizonyos Pettenkoffer professzorról, aki a történet szerint, az 1800-as években megivott egy pohárnyi kolera bacilust, és láss csodát, kutya baja sem lett. Mert nem félt tőle.


„A vírusok nem veszélyesek, ez csak a média hazugsága.”

"A járványok többsége akár védőoltások bevezetése nélkül is, pusztán természetes eszközökkel is minimalizálható vagy teljesen megelőzhető lenne.”

Lenkei szerint, ha nagy dózisban veszünk magunkhoz különböző vitaminokat, az simán megvéd minket a vírustól

persze a vitaminokat ő árulja, ebből lett milliárdos. Érdemes megnézni a Szólás szabadságát, milyen vitaminok is ezek.

"1986-ban szereztem orvosi diplomát kitűnő (summa cum laude) minősítéssel", hol szerezhetett és hogyan egy ilyen ostoba ember summa c l. ORVOSI diplomát? ezt is lehetett venni annak idején?


"Hat évig dolgoztam a hivatalos keretek között a Debreceni Orvostudományi Egyetemen. Tapasztalatokat szereztem kutatóorvosként, később klinikai orvosként belgyógyászati, majd szülészet-nőgyógyászati osztályon is."


„Megértettem, hogy az orvosképzés fölötti uralmat egy olyan érdekcsoport vette át – az 1900-as évek elejétől kezdve – amely nem érdekelt abban, hogy az emberek egész életük során teljes, virágzó egészségben éljenek"



2020. ápr. 18. 11:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok sem ez, sem az, pusztán a véleményemet közlöm: ez az ember orvos, a végzettsége szerint. Hogy egyébként a tudása mennyit ér, az jól látszik. Nem kötelező elmenni hozzá, sem a véleményére hallgatni - de neki joga van elmondani a sajátját. Úgy csinál magából vásári majmot, ahogy akar.
2020. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Attól mert valaki be tudta seggelni az anatómiát meg élettant, meg praktizált is... még simán lehet csaló, sarlatán.


Ő egyértelműen azon nyerészkedik hogy kihasználja a mainstream orvoslással direkt szembemenve (ezáltal sokakat direkt behülyítve), a marketinget.


Rájött, hogy 1000x annyit keres a termékeinek eladásával így, mint orvosként.


Egy brand, a hülyíthető embereknek.


És/vagy általában ezek az orvosdiplomások meg is gajdulnak. El is hiszik sokszor a saját agymosásukat... de általában mindig valami üzlet, weboldal, videonézettség, fizetős előadássorozat, bestseller könyv, alternatív praxis van mögötte. Így csak szimplán megélhetési csaló MD diplomával.

2020. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Soha nem is állította, hogy orvos! Pszichológus!
2020. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Ja, bocs, Szendivel levertem, egy kutya.
2020. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Mint diplomás ápoló írom: orvos. A működési nyilvántartásban elérhető egyébként.

Sajnos megvezeti az embereket, de ettől még végezhetett summa cum laude-vel.

Én személy szerint károsnak találom a tevékenységét.

2020. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1! NINCS JOGA!


BTK 373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.


(2) A büntetés vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás kisebb kárt okoz, vagy

b) a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó csalást

ba) bűnszövetségben,

bb) közveszély színhelyén,

bc) üzletszerűen,

bd) jótékony célú adománygyűjtést színlelve

követik el.


(4) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha

c) a csalást a bűncselekmény felismerésére vagy elhárítására idős koránál vagy fogyatékosságánál fogva korlátozottan képes személy sérelmére követik el.

2020. ápr. 18. 12:26
 7/27 A kérdező kommentje:
5, miért tartod károsnak? az kimaradt
2020. ápr. 18. 12:30
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Már többször megbüntették, mert nem sikerült semmivel sem alátámasztani, hogy bármennyire is hatékonyak lennének a termékei, és durván szembemegy az eddigi tudományos és orvosi ismereteinkkel.
2020. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8 és 2, de hogy lehet előtte a Dr.? szétrohadt időközben az agya? hogy mondhat olyat egy orvost amit beidéztem? ha alzheimeres? nem lehet valahogy ezt felülvizsgálni? nemcsak a diplomája eredetiségét, hanem a tudását is? azt sehol nem írja, hogy hol kapta a Tudást, melyik iskolában?
2020. ápr. 18. 13:50
 10/27 A kérdező kommentje:
3-4, miért lenne Szendi egykutya ezzel a romlot, hazug szcientológussal?
2020. ápr. 18. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!