Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy tudok relaxációs, erdei...

Hogy tudok relaxációs, erdei zenéket letölteni a telefonomra, amelyek fejleszthetik, javìthatják egy erdei séta pozitív hatását?

Figyelt kérdés
Saját használatra kizárólag,nemcsak hallgatni,de letölteni is szeretnék pár jó erdei, relaxációs zenét,mivel nincs mindig térerő a nethez az erdőben,hogy ìgy hallgassam pl YouTubeon.

2020. ápr. 27. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ingyen nem tudok ilyenrol. Szerintem erdoben boven eleg az erdo, otthon viszont nagyon jol jon, es terero is van. Youtube-on pedig ha mar talaltal ilyet, sorban jon fel a valasztek. Meditative Mind, Zenirelax, vagy millio mas csatorna.

Sztem erdoben a fejedben is hallod mar, ha otthon sokat hallgattad. Kalozkodashoz nem ertek.

2020. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Szerintem erdoben boven eleg az erdo" - ott a pont.

Az erdei sétában pont az a jó, hogy elég távolra kerülhetsz a civilizációtól és "csend" van. Én direkt örülnék neki, ha nem lenne térerő, egyre kevesebb az ilyen hely. Zenét otthon is lehet hallgatni.

2020. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!