Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kiropraktőr vagy csontkovács...

Kiropraktőr vagy csontkovács Aktivátorral való kezelése működik vagy hiába kidobott pénz a kezelés?

Figyelt kérdés
Mit is csinál pontosan az Aktivátor? Hogyan hat vagy van e egyáltalán hatása?

2020. júl. 2. 15:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem. Szerintük annyira nem vészes hogy műteni keljen. Hiába mondom hogy nagyon szédülök. Erre az volt a válasz hogy mástól is lehet az a szédülés de senki se ad ötletet hogy mitől lehet vagy hogy akkor milyen kivizsgálásra menjek tovább. Rá kérdeztem és azt mondták hogy további kivizsgálásrol a házi orvossal beszéljek hogy mit ajánl de a házi orvosom azt mondta hogy ami tőle telt azt meg tette. Több ötlete nincs.
2020. júl. 3. 11:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két nyavalyám a gerincen kívül, amikre pont ilyen válaszokat kaptam. Próbálj meg elmenni másik orvoshoz, nem árt meghallgatni egy másik véleményt. Egyébként a szédülés is olyan mint az én fejfájásom, annyi mindentől lehet...de az orvosok nem gondolkodnak, nem rakják össze a tüneteket, így nincs megoldás. Nincs jobb ötletem. Ha budapesti vagy elmehetnél az OKITI-be, ez az Amerikai úti idegsebészet. Jó orvosok vannak, sok-sok neurológus, hátha...én most oda járok a fejfájásommal, de a gerincemet is ott véleményezték.
2020. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom aktuális e még a kérdésed de gyógytorna és fizioterápia segítene. Ezt a konzervatív kezelést szoktak csinálni akiknel nem javasolt a műtét. Keress a közelben olyan helyet ahol vannak ilyenek pl egy mozgásszervi rehab.
2020. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jártam fizioterápiára és semmit sem segített. Két hete voltam egy csontkovácsnál aki helyre rakta egy gép segítségével az atlasz csontomat, azóta csökkent a szédülésem és a fejfájásaim amik előtte majdnem minden nap voltak most sokat csökkentek. Nem mondom hogy telyesen helyre jöttem de az orvos szerint 6 hétbe tellik mire helyre áll minden. Eddig meg vagyok elégedve ahogy halad a gyógyulás.
2020. aug. 18. 10:12
 15/22 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Melyik csontkovácsnál voltál? Köszi!
2021. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, ne csinálj ilyet mégegyszer. Magyarországon nincs hivatalosan elismert csontkovacs képzés. Bárki lehet az aki annak mondja magát. Lehet hogy alapvető anatómiai ismeretei sincsenek. Ráadásul gondolom nem nézte meg a kepalkoto vizsgálatok eredményeit. Keress manuálterapeutat. Ők hasonló dolgokat csinálnak mint a csontkovacs de csak orvos vagy gyógytornász lehet mert főiskolai képzés.

Nem mindegy ki nyúl a gerincedhez mert egy életre le is benulhatsz. Raktuk már helyre a kórházban azt az embert akit egy csontkovacs cseszett el. Ugyan ő könnyen megúszta mert nem benult le de sokkal rosszabb lett a fájdalma.

2021. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon voltam a csontkovácsnàl hanem Németországban, és meg vagyok elégedve a kezeléssel, azóta meg szűnt az állandó fejfájásom amivel rég óta küzdöttem, a tarkó merevségem is meg szűnt.
2021. febr. 28. 13:48
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök a pozitív tapasztalatodnak! Köszi, hogy megírtad! Előreláthatólag nem megyek mostanában Németországba.
2021. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom németben hogy megy a dolog de ne engedd hogy olyan nyúljon hozzád aki nem kéri el a leleteid, kepalkotok eredményeit csak neked esik.
2021. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Van értelme is ennek a sok okoskodásnak vagy mit szeretnétek el érni? A kezelésen már rég túl vagyok, és azóta jól vagyok. Ennyi. Az orvos aki kezelt pedig iskolában tanulta ki a szakmáját és hosszú évek óta evvel foglalkozik. Természetesen elsőbb az MRI leleteimet nézte meg, vizsgalatokat csinált rajtam és csak utána kezdte el a kezelést.
2021. febr. 28. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!