Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki szedett már homeopátiás...

Aki szedett már homeopátiás készítményt, azon segített?

Figyelt kérdés
Semmi másra nem vagyok kíváncsi, hogy ki szerint miért hatásos, miért hatástalan, miért nem szednéd. Egyedül az érdekel, milyen arányban vannak azok, akik szedtek, és használt, és azok, akik szedtek, de nem használt.

2020. júl. 9. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Szedtem, és használt
Szedtem, de nem használt
NEM szedtem, de ismerek olyat, akinek használt
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
A homeopátiás szerekben semmilyen hatóanyag nincs. Így maximum placebo hatásként használhat valamit. Magyarán pont annyit mint a könnyező szűz mária szobor megerintése. Ehhez képest igen drágák az ilyen szerek. Átverés az egész.
2020. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mojjo ***** válasza:
93%
Kár, hogy olyan válasz nincs, hogy "nem szedtem, de ismerek olyat, aki szedte és nem használt". Ha ez segít esetleg a felmérésedben, akkor nálam ez lett volna a nyerő válasz :)
2020. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2: jogos, ez kimaradt a képletből :) De elsődlegesen az első 2 válaszlehetőség a lényeges.


#1: a kérdésem melyik részében olvastál olyat, hogy érdekel a témától eltérő válasz? :D Még ki is emeltem, bár tudom, hogy csak a félkövér szöveget szokás elolvasni: "Semmi másra nem vagyok kíváncsi, hogy ki szerint miért hatásos, miért hatástalan, miért nem szednéd."

2020. júl. 9. 09:57
 4/17 anonim válasza:
85%
torokgyulladásom volt még gimiben, akkor kaptam először és utoljára homeopátiás szert. szerencsére épp foci vébét volt, így minden meccset tudtam nézni napközben. amikor meg már 10 napja nem volt semmi javulás, akkor anyám emgelégelte a dolgot :)
2020. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező pont azt írtam le miért nem hatásos és miért nem szedném. Nem értem mi a gondod.
2020. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mojjo ***** válasza:
17%
@5: Próbáld még egyszer figyelmesen elolvasni és értelmezni a kérdést :) Szerintem szimplán félreérthettél valamit.
2020. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Nemhasznál.
2020. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem hatásos mert nincs benne semmilyen hatóanyag. Nem szerintem hanem tenyleg nincs benne el lehet olvasni.
2020. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#5: te valóban pont ezt írtad le, de én valóban nem kérdeztem. Nyugodtan másold be, hol szerepelt olyan a kérdésben, amiről arra következtettél, hogy kíváncsi vagyok arra, miért gondolod, hogy hatásos, és miért nem szednéd.
2020. júl. 10. 11:18
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Hülyén fogalmaztad meg a kérdést. Félreérthető.
2020. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!