Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Xanax és citromfű együtt?

Xanax és citromfű együtt?

Figyelt kérdés
4 napja szedek xanaxot de úgy döntöttem inkább citromfűvel probálkozok ma már nem is veszem be akkor ihatok citromfű teát? És a citromfű leviszi a vérnyomást vagy csak az idegrendszerre hat?

2020. aug. 7. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a citromfű nem pótolja a xanax hatását. Ihatsz, de a hatása elég gyenge lesz, főleg a xanaxhoz képest. Ja és a vérnyomásra nem hat.
2020. aug. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg ne filteres vegyél, mert abban alig van hatóanyag. Inkább ilyet, és forrázás, áztatás után le tudod szűrni. [link]
2020. aug. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet mégis jó magas vérnyomásra, bár én csak itt a neten olvastam először.
2020. aug. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha a kokaint hidegvízzel próbálnád helyettesíteni. Azaz a xanax egy nagyon erős gyógyszer, a citromfű meg egy nagyon gyenge semmi. Komolyan mondom. Ha nem hiszed el, akkor olvass utána.
2020. aug. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimfox ***** válasza:

Se a xanax, se a citromfű nem jó vérnyomásra. Maximum ha ideges eredetű, de a xanax akkor se az igazi. Az ártani árt, de olyat nem láttam még, hogy használt volna. Ha csak magas vérnyomás a gond, akkor diólevél, és pásztortáska teakeveréket érdemes inni rá. Az hat vérnyomásra. Ha ideges eredetű a magas vérnyomás, akkor az idegességet kell csillapítani, és azt követi a vérnyomás. Vagy gyógyszertárban kapható nyugtató teakeveréket veszel, vagy a hozzávalókat szerzed be, és komló, macskagyökér, citromfű 1-0.5-2 arányú keverékét készíted el otthon, magadnak. Ha tudsz szerezni édesgyökeret, 0.5- résznyit azt is rakhatsz bele, mert a macskagyökér miatt nem épp finom a fenti tea.

Érdemes lenne pontosan kideríteni a magas vérnyomás okát, hogy a legmegfelelőbb gyógyszert, vagy gyógynövényt szedhesd rá.

2020. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!