Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van aki ismeri az öt tibeti...

Van aki ismeri az öt tibeti jóga gyakorlatot vagy rítust? Mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

#jóga #tibeti jóga #testgyakorlat #öt tibeti #fiatalság forrása #5 tibeti rítus
2020. aug. 7. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen én nem ajánlom! Mentális pszichológiai és testi problémák gyökere ! Milyen célból szeretnéd használni? Ez egy nagyon erős spirituális gyakorlat aminek a gyökere tisztázatlan!
2020. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tartásjavításra, jó testi erőnlét miatt kérdezem. Ismerősöm évek óta gyakorolja, gondoltam megkerdezem másokat is ők mit tapasztaltak.
2020. aug. 8. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Azt meg kell jegyeznem hogy ezeket a keleti spiritualis technikákat nem lehet úgy kezelni mint egy szimpla testi gyógykezelési módszert! Tartásjavításra ott van az úszás vagy vannak nagyon jó tartásjavító hátpántok. A jó erőnlétre pedig ott van a jól bevált futás ami javítja az állóképességet!

Minden keleti spirituális technikának van spirituális gyökere ( hogy miből táplálkozik , honnan ered) és spirituális hatása is aminek köze van ahhoz hogy honnan ered!

Én régebben csináltam ezt a gyakorlatsort és tapasztalatból tudom hogy nem jó helyről ered és nem jó felé visz! Én mindenkit lebeszélnék róla

2020. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézelődtem közben angol nyelvű oldalakon, egesz jókat írnak róla. Egy kardiológus is javasolta egy oldalon, egy valaki egy blogon írta, hogy neki fáj a háta a hármas gyakorlat miatt. Igazából nekem megfelelne, az első gyakorlat kivétel mindegyik tulajdonképp jóga gyakorlat.
2020. aug. 8. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

igen de ne felejtsd el hogy a jógának spirituális hatása is van akár akarod akár nem! Az öt tibeti jóga pedig különösen erős gyakorlat ami a kundalini felébredéséhez is vezethet! Szerintem olvass utana egy kicsit a kundalininek! Ez minden jóga célja hogy ez az erő felébredjen!

[link]

2020. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze elolvasom, köszi az információt!
2020. aug. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!