Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Voltatok már férfi masszőrnél?

Voltatok már férfi masszőrnél?

Figyelt kérdés
Nem erotikus masszázsra gondolok! Csak sima masszázsra.

2020. aug. 8. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Csak egy kérdés: ha nem erotikus masszázsról van szó, akkor miért a szexualitás témakörébe tetted a kérdést? A masszázs nem a gyönyörökről szól, hanem az érintésről, az energiáról és a lelki feltöltődésről. Semmi köze a szexualitáshoz.

Ha van benne szexuális rész, az nem masszázs!

Jó, ha ezt tisztázzuk, mert sokak szemében téveszme ez a masszázzsal kapcsolatban!


A kérdésedre a válasz: nem

2020. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Voltam
2020. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Többször is voltam.
2020. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én férfi masszőrhöz járok 3 éve. 35/N
2020. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ízlések és pofonok, masszőr vagyok, van olyan férfi ismim, aki el nem menne férfi masszőrhöz és sok olyan női és férfi vendégem, aki meg női masszőrhöz nem menne.

Én speciel csak férfi masszőrhöz járok, nekem soha nem volt jó ha női masszőr dolgozott rajtam (kivétel a feleségem, de az más kategória).

2020. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már férfi masszőrnél sporteseményen, de ha amúgy választhatok, inkább nőt keresek, persze olyat, aki azért tud is masszírozni. Nem a szexről szól, de nekem természetesebb egy nő előtt levetkőzni és ellazulni. Én is masszőr vagyok, az ügyfeleim között is van ez is, az is. (F)

Igazából mi a kérdésed, mit szeretnél tudni?

2020. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!